DDD služby - deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia

DDD-Služby. Vykonávame deratizáciu, dezinsekciu a dezinfekciu. Odborné ničenie hlodavcov a hmyzu. 24 hodinová pohotovosť. Veľmi výhodné finačné podmienky.

DDD služby - deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia

DDD služby - deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia, Šahy a okolie

DDD-Služby. Vykonávame deratizáciu, dezinsekciu a dezinfekciu. Odborné ničenie hlodavcov a hmyzu. 24 hodinová pohotovosť. Veľmi výhodné finačné podmienky.

Adresa: J.Kráľa 39, Šahy
Telefón:036/741 2541
Kontaktná osoba:Viliam Baltazár
Mobil:0907 339 310
E-mail:ddd-sluzby@ddd-sluzby.sk

Naša firma ako už priamo vyplýva z obchodného názvu, DDD služby - odborné hubenie hmyzu a hlodavcov. Zaoberá sa:

* DERATIZÁCIOU - ničenie hlodavcov
* DEZINFEKCIOU - ničenie choroboplodných mikroorganizmov
* DEZINSEKCIOU - ničenie obtiažneho hmyzu

Naše služby vykonávame podľa želania zákazníka i v mimopracovnom čase (v sobotu, v nedeľu, prípadne i v noci) - 24 hodinová pohotovosť na tel. č.: 036/741 2541, mobil: 0907/339310 . Práce vykonávame za veľmi výhodných finančných podmienok a v prípade dohody s Vami sme ochotní garantovať potlačenie nežiadúceho hmyzu a hlodavcov vo Vašich priestoroch počas celého roka.

Odborne vyškolení pracovníci našej firmy pracujú modernou technikou a využívajú pri týchto prácach vysoko účinné a osvedčené zahraničné materiály a chemické prípravky (Diacap, Empire, Ficam, Reslin, Kudos, K-Othrin, Aqua Py), samozrejme bez nežiadúcich účinkov a ohrozenia zdravia Vašich zamestnancov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Práce vykonávame i v mimopracovnom čase (v sobotu, nedeľu, poprípade i v noci). 24-hodinová pohotovosť.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.